today20.06.2018 Çarşamba
BAŞKAN KİMYECİ AKÇAOVA MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bilgilendirme buluşmaları kapsamında Akçaova Mahallesi’ni ziyaret etti.

Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, Akçaova Mahalle Muhtarı Mehmet Çalışkan, Belediye Başkan Yardımcıları, daire müdürleri, mahalle temsilcisi ve sakinleri yer aldı.

Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan Kimyeci, yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi; “ Ülkemiz son 15 yılda her alanda büyük bir ilerleme kaydederek güçlü bir ülke haline geldi. 16 Nisan’da yapılacak Referandumda Türkiye’yi daha ileri noktalara taşımak için 2023, 2051 ve 2071 hedeflerine ulaşarak Türkiye’yi dünyanın lider ülkelerinden biri haline getirmek için ‘Evet’ diyeceğiz.  Güçlü Türkiye için, Tek Devlet, Tek Millet için hep beraberce ‘Evet’ diyeceğiz. Ülkemizin gücüne güç katarak, Milletimizin hizmetkarı olarak yolumuza devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle şahsım, Antakya Belediyesi, teşkilatım ve milletim adına hepinize şükranlarımı sunuyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum.”

Ziyaret sonunda Başkan Kimyeci, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, Akçaova Mahalle Muhtarı Mehmet Çalışkan, Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve mahalle sakinleri ile günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yayın Tarihi : 13 Mart, 2017