today23.05.2018 Çarşamba
ESNAF TEMSİLCİLERİYLE CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ BİLGİLENDİRME BULUŞMASI

 

AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç ve Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgilendirmede bulunmak amacıyla HESOB, ATSO ve Yeni Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya geldi.

HESOB, ATSO ve Yeni Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı ev sahipliğinde, Yeni Sanayi Sitesi’nde yer alan ANMOGEP binasında gerçekleşen buluşmada AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı M.Ali Kanlı, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, AK Parti Antakya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alkaya ve esnaf hazır bulundu.

AK Parti Hatay Milletvekili Yeşildal ve Başkan Kimyeci, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Antakya Belediyesi hizmetleri hakkında katılımcıları bilgilendirdi. 16 Nisan 2017’de gerçekleştirilecek Referandumda millet olarak Güçlü ve Büyük Türkiye için, Türkiye’nin hiçbir güce bağımlı kalmadan ilerlemesi ve gelişmesi için, esnafımızın daha da kalkınması için hep birlikte referandumda ‘Evet’ denmesi gerektiğini bir kez daha ifade ettiler.

Başkan Kimyeci, buluşmada Antakya Belediyesi’nin hizmetleri hakkında da esnaf odalarını bilgilendirerek esnafa yapılan hizmetlerin artarak devam edeceğini belirtti.

Ziyaretin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yayın Tarihi : 13 Mart, 2017