today23.05.2018 Çarşamba
ANTAKYA BELEDİYESİ’NDEN UNUTULMAZ TÜRK MÜZİĞİ KONSERİ

 

Antakya Belediyesi’nce kültür-sanat etkinlikleri kapsamında organize edilen “Sazımız Bir, Sözümüz Bir” adlı Türk Müziği konseri büyük beğeniye sahne oldu.

Antakya Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen konser etkinliğine Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve Nursel Kimyeci, AK Parti teşkilat üyeleri, belediye meclis üyeleri, daire müdürleri ve vatandaşlar katılım gösterdi.

İl Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte Başkan Kimyeci, konser sonunda yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi; “Türk Milleti’nin tarihi zenginliklerini, kültürümüzün derinliklerini, heyecanlarımızı, sevinçlerimizi Türk Müziği eserlerimizle, türkülerimizle yaşıyoruz. Aylardır fedakârca çalışılarak, emek vererek ortaya çıkarılan bu güzel Türk Müziği konserimizde duygu dolu anlar yaşadık. Bizlere bu duyguları yaşatan Şef Şükrü Bezirci yönetimindeki Antakya Belediyesi Türk Müziği Topluluğumuza şükranlarımı sunuyorum. Bu güzel etkinlikte bizlere eşlik ettiğiniz için hepinize şahsım, Antakya Belediyesi ve milletim adına şükranlarımı sunuyorum.”

Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop, Başkan Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci, konserin sonunda emeği geçenlere çiçek takdim etti ve tüm katılımcılara teşekkür ederken günün anısına katılımcılarla beraber hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yayın Tarihi : 13 Mart, 2017