today23.05.2018 Çarşamba
Başkan Kimyeci Eğitim ve Okuma Salonu’nunda Öğrencilerle Bir Araya Geldi ÖĞRENCİLER İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA PROGRAMI DÜZENLEDİ

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma Salonu’nda düzenlenen İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı’na katıldı.

Programda Eğitim ve Okuma Salonu’ndaki eğitmenler ve öğrencilerle bir araya gelen Başkan Kimyeci; “Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un, ülkemizin birliği, bayrağımızın yüceliği, devletimizin bekası için yazmış olduğu İstiklal Marşı’nın kabulünün 96. Yılını kutluyoruz. Eğitim ve Okuma Salonu’nda eğitim gören öğrencilerimiz İstiklal Marşı’nı en güzel şekilde okuyarak bizleri heyecanlandırdılar. Bütün öğrencilerimizi tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum.” dedi.

Anma programında öğrenciler İstiklal Marşı’nın 10 kıtasını ezbere okuyarak gönülleri fethettiler.           

Ziyaretin sonunda öğrencilere hediye takdim eden Başkan Kimyeci, öğrenciler ve eğitmenlerle günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

Ziyarette Başkan Kimyeci’ye, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cengiz Şenkule, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hayrettin Akyürek, Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Şener eşlik etti.

 

Yayın Tarihi : 14 Mart, 2017