today23.05.2018 Çarşamba
BAŞKAN KİMYECİ AYAKKABICI ESNAFIYLA BULUŞTU

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Ayakkabıcılar Odası ev sahipliğinde Ayakkabı üretimi ve satışı yapan esnafla bir araya geldi.

Yavuz Selim Caddesi’nde bulunan Erdem Düğün Salonu’nda gerçekleşen buluşmaya Başkan Kimyeci’nin yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, Hesob Başkanı Abdulkadir Teksöz, Atso Başkanı Hikmet Çinçin, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Gökhan Oral ve çok sayıda esnaf katılım gösterdi.

Başkan Kimyeci, Ayakkabı Üretimi ve Satışı yapan esnafla bir araya gelen Başkan Kimyeci, öncelikle Ayakkabı Deri ve Yan Ürünleri Satış Elemanlığı için İş yeri Açmada ruhsat zorunluluğunun kaldırıldığının müjdesini verdi. Başkan Kimyeci, Karlısu Mevkii’nde 205 dönümlük arazide 185 iş yeri kapasiteli Ayakkabıcılar Sitesi için Hatay Esnaf Odaları Birliğine ve Ayakkabıcılar Odasına her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti. Başkan Kimyeci, Antakya Belediyesi olarak Ayakkabıcılar Sitesi’nde çevre düzenlemesi, ağaçlandırma ve peyzaj düzenleme çalışmalarının yanı sıra projeye teknik destekte sağlanabileceğini belirtti. Buluşmada ayrıca Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve belediye hizmetleri hakkında esnafa bilgilendirmede bulunan Başkan Kimyeci, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan İstikrar İçin, Büyük ve Güçlü Bir Türkiye için milletçe referandumda Evet denmesi gerektiğini vurguladılar.

Ayakkabıcılar Odası Başkanı Gökhan Oral ve HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz Ayakkabıcılar Sitesi’nde gelinen durum ve projenin detayları hakkında esnafa bilgiler verdi.

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Gökhan Oral ve esnaf temsilcileri, Başkan Kimyeci’ye esnafa verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Buluşmanın ardından günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yayın Tarihi : 14 Mart, 2017