today23.05.2018 Çarşamba
Başkan Kimyeci ve AK Parti İlçe Başkanı Alpaslan Cumhuriyet Mahallesi’ni Ziyaret Etti EV EV, KAPI KAPI CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ VATANDAŞLARLA PAYLAŞILIYOR

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgilendirmede bulunmak amacıyla Cumhuriyet Mahallesi’ni ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Kimyeci ve AK Parti İlçe Başkanı Alpaslan’ın yanı sıra, parti teşkilatı üyeleri, mahalle sakinleri hazır bulundu.

Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan Kimyeci ve AK Parti İlçe Başkanı Alpaslan, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek Referandumda, İstikrar İçin, Büyük ve Güçlü Türkiye için inanıyoruz ki aziz milletimiz ‘Evet’ diyecek.” dedi.

Cumhuriyet Mahallesi sakinlerini Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgilendiren Başkan Kimyeci ve AK Parti İlçe Başkanı Alpaslan, mahalle sakinleri Murat Aşkar ve Ali Demir ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret sonunda günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

 

 

Yayın Tarihi : 15 Mart, 2017