today26.04.2018 Perşembe
BAŞKAN KİMYECİ UZUNÇARŞI ESNAFI İLE BİRARAYA GELDİ

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bilgilendirme programı kapsamında Uzunçarşı esnafı ile bir araya geldi.

Uzunçarşı esnafı Mustafa Başak ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada Başkan Kimyeci’nin yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, parti teşkilatı üyeleri, daire müdürleri ve çarşı esnafı katılım gösterdi.

Başkan Kimyeci ve AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, Uzunçarşı esnafına Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve belediye hizmetleri hakkında bilgiler verdi, istek ve taleplerini dinledi. 16 Nisan 2017’de gerçekleşecek Referandumda ‘Büyük ve Güçlü Bir Türkiye’ için milletçe ‘Evet’ diyeceklerini belirten Başkan Kimyeci, esnafı da ‘Evet’ demeye davet etti. Başkan Kimyeci, buluşmada ayrıca Antakya Belediyesi’nin kurulduğu günden bu yana esnafa yapılan hizmetleri detaylı bir şekilde anlatarak hizmetlerin devam edeceğini vurguladı.

Uzunçarşı esnafı Mustafa Başak ve diğer esnaflar, Başkan Kimyeci’ye esnafa verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Buluşmanın ardından günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yayın Tarihi : 15 Mart, 2017