today23.05.2018 Çarşamba
SEBZE HALİ ESNAFINI ZİYARET EDEN BAŞKAN KİMYECİ; SEBZE HALİ PROJESİNİN BİRAN ÖNCE HAYATA GEÇİRİLMESİNİ ESNAFIMIZ ADINA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN TALEP EDİYORUZ

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bilgilendirme programı kapsamında Sebze Hali esnafı ile bir araya geldi.

Sebze Hali’nde gerçekleşen buluşmada Başkan Kimyeci’nin yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, parti teşkilatı üyeleri, daire müdürleri ve çarşı esnafı katılım gösterdi.

Başkan Kimyeci ve AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, Sebze Hali esnafına Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve belediye hizmetleri hakkında bilgiler verdi, istek ve taleplerini dinledi. 16 Nisan 2017’de gerçekleşecek Referandumda ‘Büyük ve Güçlü Bir Türkiye’ için milletçe ‘Evet’ diyeceklerini belirten Başkan Kimyeci, esnafı da ‘Evet’ demeye davet etti. Başkan Kimyeci, buluşmada ayrıca Antakya Belediyesi’nin kurulduğu günden bu yana esnafa yapılan hizmetleri detaylı bir şekilde anlatarak hizmetlerin devam edeceğini vurguladı.

Sebze Hali esnafının istek ve taleplerini de dinleyen Başkan Kimyeci, Büyükşehir Belediyesi tarafından 2015 yılında performans programına alınan, Bakras Mevkiinde yapımı planlanan, 50 Milyon TL bütçe ayrılan, ancak daha sonra yapımından vazgeçilen ve 2016 ve 2017 programından çıkarılan, Yeni Sebze Hali Projesi’nin bir an önce Büyükşehir Belediyesi tarafından planlanarak hayata geçirilmesini esnafımız adına talep ediyoruz. “ dedi.

Sebze Hali esnafı, Başkan Kimyeci’ye esnafa verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Buluşmanın ardından günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.       

 

   

Yayın Tarihi : 20 Mart, 2017