today23.05.2018 Çarşamba
BAŞKAN KİMYECİ KARAALİ VE YEŞİLOVA MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİRARAYA GELDİ

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bilgilendirme buluşmaları kapsamında Karaali ve Yeşilova Mahalleleri’ni ziyaret etti.

Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, Karaali Mahalle Muhtarı Sadık Aydınlıoğlu, Yeşilova Mahalle Muhtarı Cahit Hatunoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları, daire müdürleri, mahalle temsilcisi ve sakinleri yer aldı.

Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan Kimyeci, yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi; “16 Nisan’da yapılacak Referandumda Türkiye’yi daha ileri noktalara taşımak için 2023, 2051 ve 2071 hedeflerine ulaşarak Türkiye’yi dünyanın lider ülkelerinden biri haline getirmek için ‘Evet’ diyeceğiz.  Güçlü Türkiye için, Tek Devlet, Tek Millet için hep beraberce ‘Evet’ diyeceğiz. Ülkemizin gücüne güç katarak, Milletimizin hizmetkârı olarak yolumuza devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle şahsım, Antakya Belediyesi, teşkilatım ve milletim adına hepinize şükranlarımı sunuyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum.”

Ziyaret sonunda Başkan Kimyeci, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, Karaali Mahalle Muhtarı Sadık Aydınlıoğlu, Yeşilova Mahalle Muhtarı Cahit Hatunoğlu, Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve mahalle sakinleri ile günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yayın Tarihi : 20 Mart, 2017