today23.05.2018 Çarşamba
BAŞKAN KİMYECİ HATAY GÖNÜLLÜLERİ KONSEYİ DERNEĞİ ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bilgilendirme programı kapsamında Hatay Gönüllüleri Konseyi Derneği üyeleri ile bir araya geldi.

Hatay Gönüllüler Derneği ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada Başkan Kimyeci’nin yanı sıra daire müdürleri ve dernek üyeleri katılım gösterdi.

Başkan Kimyeci, Hatay Gönüllüleri Konseyi Derneği üyelerine Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve belediye hizmetleri hakkında bilgiler verdi, Antakya’ya dair öneri, istek ve taleplerini dinledi. 16 Nisan 2017’de gerçekleşecek Referandumda ‘Koalisyon dönemlerine son vermek, istikrar için, Tek Vatan, Tek Millet, Tek Devlet ve Tek Vatan’ için milletçe ‘Evet’ diyeceklerini belirten Başkan Kimyeci, konsey üyelerini de ‘Evet’ demeye davet etti. Başkan Kimyeci, buluşmada ayrıca Antakya Belediyesi’nin kurulduğu günden bu yana esnafa yapılan hizmetleri detaylı bir şekilde anlatarak hizmetlerin devam edeceğini vurguladı.

Buluşmada AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Durdunaz Horoz, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alkaya ve parti teşkilatı üyeleri de hazır bulundu.

Hatay Gönüllüleri Konseyi Derneği Başkanı Tahir Dönmezer ve konsey üyeleri, Başkan Kimyeci’ye kitap hediye ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

 Buluşmanın ardından günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.         

 

 

 

Yayın Tarihi : 20 Mart, 2017