today19.06.2018 Salı
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 172. Yıldönümünü Kutladı BAŞKAN KİMYECİ; “EMNİYET TEŞKİLATIMIZIN HER BİR ÜYESİNE MİNNET BORÇLUYUZ”

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172. Yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Kimyeci mesajında şunlara yer verdi; “Halkın huzuru, genel güvenlik ve asayişin temini, devletimizin bütünlüğü için, fedakârca hizmet veren Emniyet Teşkilatımızın Kuruluşunun 172. yıldönümünde, polisimize bir kez daha minnettar olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk Polisi, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Halkımızın duyduğu bu güveni devam ettirmek tüm polislerimizin öncelikli görevi olmalıdır. Gecesini gündüzüne katarak çalışan emniyet mensuplarımıza da halkımızın her zaman gösterdiği sevgi ve desteği devam ettirmeleri en büyük temennimizdir.

Bu düşüncelerle Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın 172. kuruluş yıldönümünü kutluyor, teşkilatın her kademesinde hizmet vermiş şehit polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki fedakâr polislerimizin çalışmalarında başarılar diliyorum.”

 

Yayın Tarihi : 10 Nisan, 2017