today23.06.2018 Cumartesi
KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI HÜSEYİN YAYMAN’DAN ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL KİMYECİ’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’yi makamında ziyaret etti.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 7 Nisan Cuma günü gerçekleştirilen Antakya Mitingi’nde büyük bir coşku ile karşılandığını, Hatay’lı hemşehrilerinin büyük bir sevgi seli göstermesinden mutluluk duyduğunu ifade eden Yayman, miting öncesinde Antakya Belediyesi’nin özverili hazırlıklarından dolayı da teşekkür etti.

Yayman konuşmasında; “ Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için 16 Nisan’da yapılacak referandum öncesinde Hatay’lı hemşerilerimizle kucaklaştı. Büyük bir sevgi seli ve coşkuyla karşılandı. Bu büyük miting öncesinde miting alanının düzenlenmesi, Cuma namazı için özel alan oluşturulması, alanın süslenmesi ve temizliği konusunda büyük bir özveri gösterdiniz. Bu çalışmanızdan dolayı size ve tüm çalışanlarınıza teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettiği konuşmasının ardından Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman’a “Çağlar İçinde Antakya” adlı kitabı hediye etti.

 

Yayın Tarihi : 10 Nisan, 2017