today21.04.2018 Cumartesi
Başkan Kimyeci, Emek ve Aksaray Kentsel Dönüşüm Projesi’nde Hak Sahipleriyle İmza Töreni Gerçekleştirdi KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ’NDE HAK SAHİPLERİYLE İMZA SÜRECİ DEVAM EDİYOR

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Emek ve Aksaray Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde hak sahibi Mehmet Kamil Belge, Sadrettin Bayraktar ve Hadiye Aksoy ile ıslak imzalı sözleşme imzaladı.

Makamda gerçekleşen imza töreninde Başkan Kimyeci; “Antakya’mızın Emek ve Aksaray Mahallesi’nde örnek bir proje olacak Kentsel Dönüşüm Projesi’ni inşallah hayata geçireceğiz. Hem deprem riskine karşı güvenli hem de sosyal donatıları içinde barındıran bu Kentsel Dönüşüm Projemizle vatandaşlarımız rahat edecek.  Hak sahibimiz Mehmet Kamil Belge, Sadrettin Bayraktar ve Hadiye Aksoy’a, memleketimize, milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

İmza töreninde duygu ve düşüncelerini dile getiren hak sahipleri ise Mehmet Kamil Belge, Sadrettin Bayraktar ve Hadiye Aksoy; “Kentsel Dönüşüm Projesi ile şehrimize her ayrıntının düşünüldüğü güvenli, her türlü sosyal donatılara sahip modern bir yaşam alanı kazandırılacak. Bu sebeple Başkanımız İsmail Kimyeci’yi tebrik ediyorum. Memleketimize, milletimize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

 İmza töreninde Başkan Kimyeci’ye Başkan Yardımcısı Elçin Eryetli ve Kentsel Dönüşüm Müdürü Tüge Gündüz eşlik etti.

 

Yayın Tarihi : 13 Nisan, 2017