today20.06.2018 Çarşamba
BAŞKAN KİMYECİ İPLİKPAZARI, ŞEYHALİ, KOCAABDİ, BİNİCİLER, HABİB-İ NECCAR, BARBAROS, YENİ CAMİİ VE ULU CAMİİ MAHALLE SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci İplikpazarı, Şeyhali, Kocaabdi, Biniciler, Habib-İ Neccar, Barbaros, Yeni Camii Ve Ulu Camii mahallelerinin sakinleri ile bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Yeni Anayasa hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Türkiye’yi daha aydınlık bir geleceğin beklediğini, bu nedenle 16 Nisan günü yapılacak olan referandumda sandıktan Evet çıkmasını beklediklerini ifade eden Başkan Kimyeci, güçlü Türkiye için yeni anayasanın gerekliliklerini vatandaşlarla paylaştı.

Referandum sürecinde Antakya Belediyesi olarak üzerlerine düşeni yerine getirdiklerini, bu kapsamda sık sık vatandaşlarla, esnafla, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelerek Yeni Anayasanın gerekliliklerini paylaştıklarını ifade etti.

Programa Başkan Kimyeci’nin yanı sıra Mahalle Muhtarları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, daire müdürleri, mahalle temsilcileri ve sakinleri katılım gösterdi.

 

Yayın Tarihi : 13 Nisan, 2017