today27.04.2018 Cuma
14 NİSAN 2017 CUMA GÜNÜ SAAT 15.00’DE BAŞKAN KİMYECİ: ‘ANTAKYA BELEDİYESİ HANIMLAR LOKALİ’ AÇILIŞ TÖRENİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR”

 

Antakya Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetlerine bir yenisini ekledi. Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali’ni 14 Nisan 2017 Cuma Günü Saat 15.00’de gerçekleştirilecek açılışla hizmete sunuyor.

Başkan Kimyeci, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “ Hanımlarımıza yönelik yeni bir hizmete daha imza atıyoruz. Atatürk Caddesi’nde Antakya Belediyesi’ne ait Mahfel Binası’nda eski İş Bankası’nın olduğu yerde hizmete sunulacak Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali ile Antakya’da yaşayan ev hanımı, çalışan ve öğrenci olarak yaşayan hanımların, sohbet ederek boş vakitlerini geçirebilecekleri, ev hanımları ile çalışan hanımlar arasında sosyal iletişim ve komşuluk kültürünün geliştirilmesi, hanımların şehirle ilgili ortak paylaşım alanlarının artırılması, iş ve ev ortamından uzaklaşıp evinin dışında da sosyal bir hayata katılmalarının sağlanmasını amaçlıyoruz. ” dedi.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci, Atatürk Caddesi Mahvel Sosyal Tesisleri Eski İş Bankası yerinde, 14 Nisan 2017 Cuma günü Saat 15.00’de açılışı yapılacak olan Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali’ne tüm vatandaşları davet ettiğini ifade etti.

Yayın Tarihi : 13 Nisan, 2017