today19.06.2018 Salı
BAŞKAN KİMYECİ, KUTLU DOĞUM HAFTASI MÜNASEBETİYLE TAKVA ÖMER CAMİ’NDE VATANDAŞLARA İKRAMDA BULUNDU

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Kutlu Doğum Haftası münasebeti ile General Şükrü Kanatlı Mahallesi’nde Cuma namazı kılarak, namaz sonrasında Takva Ömer Cami’nde vatandaşlara etli pilav, ayran ve tatlı ikramında bulundu.

Cuma namazı ve devamındaki etli pilav ikramının yapıldığı programa AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve mahalle sakinleri katılım gösterdi.

Kutlu Doğum haftası münasebeti ile organize edilen etli pilav ikramı programında Başkan Kimyeci General Şükrü Kanatlı Mahallesi sakinleri ile bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu, Kutlu Doğum Haftası’nın Peygamber Efendimizi anlamak ve anlatmak adına nadide günlerden olduğunu dile getirdi. Başkan Kimyeci konuşmasının devamında böyle mübarek günlerde vatandaşlarla bir araya gelerek aynı sofrada, aynı duada buluşmanın maneviyatı güçlü bir duygu olduğunu ifade etti.

Başkan Kimyeci ve AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, programa katılan vatandaşlarla uzun süre sohbet ederek, günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yayın Tarihi : 17 Nisan, 2017