today19.06.2018 Salı
ANTAKYA BELEDİYESİ HANIMLAR LOKALİ FAALİYETE GİRDİ

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci, Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali’nin açılış törenine katıldı.

Atatürk Caddesi Mahvel Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen açılış törenine Başkan Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci’nin yanı sıra Hatay Valisi Erdal Ata’nın eşi Nazan Ata, Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop’un eşi Reyhan Tortop, AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal ve eşi Raciye Yeşildal, AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç ve eşi Göknur Atıç, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Sabahat Çelik, Antakya Belediyesi Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları, parti teşkilatı üyeleri, belediye personelleri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Açılış töreninde konuşan Başkan Kimyeci; “ Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali’ni açarak hanımlarımız için hoş vakit geçirebilecekleri, çeşitli etkinliklerini gerçekleştirebilecekleri ve çocuklarıyla birlikte güzel zaman geçirebilecekleri bir tesisi hanımlarımızın hizmetine sunmanın manevi mutluluğunu yaşıyoruz. Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali, tüm hanımlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Açılış törenimize teşriflerinizden dolayı şahsım, Antakya Belediyesi, teşkilatım ve milletim adına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal açılışta yaptığı konuşmada, Hanımlar Lokali hizmetine emeği geçenleri kutladı ve memleketimize hayırlı ve uğurlu olması diledi.

Açılış töreninin ardından katılımcılarla günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

 

 

Yayın Tarihi : 17 Nisan, 2017