today22.05.2018 Salı
BAŞKAN KİMYECİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Mustafa Kemal Üniversitesi öğrencileri ile iftar sofrası programında bir araya geldi.

Antakya Belediyesi’nce organize edilen iftar sofrası programına Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin yanı sıra Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Hüseyin Okay, dekanlar, öğrenci konseyi üyeleri, öğretim görevlileri, üniversite personeli ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Mustafa Kemal Üniversitesi kampüs alanında bulunan amfi tiyatroda gerçekleştirilen iftar sofrası programında konuşan Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci; “ Çok kıymetli öğrencilerimiz olarak sizlerle bu akşam burada iftar sofrasında bir araya gelmek bizler için bir ayrıcalık. Bize bu imkanı sağladığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Bize bu gece iftar sofrasında buluşma imkanı sağlamanın yanı sıra, Antakya Belediyesi eğitim ve okuma salonunun bulunduğu binanın tahsisiyle 22 bin öğrencimizin eğitimlerine katkı sağlamamıza yardımcı olan değerli rektörümüz Prof. Dr. Hasan Kaya hocama da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya ise Antakya Belediyesi’nce organize edilen iftar sofrası programının öğrencilere çok güzel moral olduğunu, her yıl tekrarlamak istediklerini ifade ederek bu organizasyondan dolayı Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye teşekkürlerini iletti.

 

Yayın Tarihi : 08 Haziran, 2017