today20.06.2018 Çarşamba
BAŞKAN KİMYECİ: “MÜBAREK RAMAZANDA DOSTLUKLARIMIZ SEVGİ İLE BESLENİYOR”

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci mübarek Ramazan ayı münasebeti ile her gün bir mahallede hemşerileri ile iftar yemeğinde bir araya gelmeye devam ediyor.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Aksaray Mahallesinde Antakya Belediyesi’nce organize edilen iftar programına katılarak vatandaşların Ramazan aylarını tebrik etti. Başkan Kimyeci, Antakya Belediyesi’nin aşçıları tarafından Çorba Evi’nde hazırlanan iftar yemeklerini bizzat vatandaşlara ikram etti. Başkan Kimyeci ayrıca, Antakya Belediyesi olarak her akşam bir mahallede organize ettikleri iftar sofrası programları vesilesi ile hemşerileri ile aynı sofrada olma fırsatı bulmaktan büyük mutluluk duyduğunu, dostluklarının bu vesile ile sevgi bağına dönüştüğünü ifade etti.

Mobil Sahne ile Kuran-ı Kerim tilaveti, tasavvuf dinletisi, mehteran bölüğü dinletisi ve semazen gösterisi sunulan iftar programında Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve mahalle muhtarları eşlik etti.

 

 

Yayın Tarihi : 12 Haziran, 2017