today20.06.2018 Çarşamba
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE PARTİ SÖZCÜSÜ MAHİR ÜNAL ANTAKYA BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Hatay’da Antakya Belediyesi’ni de ziyaret etti.

          Başkan Kimyeci’nin makamında gerçekleşen ziyarete, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Ak Parti Hatay Milletvekilleri Fevzi Şanverdi, Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk, Ak Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç, ilçe belediye başkanları, teşkilat üyeleri, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve daire müdürleri katıldı.

          AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, teknik ve sosyal belediyecilik faaliyetleri hakkında Başkan Kimyeci’den brifing aldı. Başkan Kimyeci ve ekibini başarılı hizmetlerinden dolayı tebrik eden Ünal, belediyecilik hizmetleri hakkında fikirlerini beyan etti.

          Konuşmaların ardından Başkan Kimyeci, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’a içerisinde Antakya’nın yöresel ürünlerinin yer aldığı hediye takdiminde bulunarak, günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.

 

Yayın Tarihi : 12 Haziran, 2017