today22.05.2018 Salı
BAŞKAN KİMYECİ AYDINLIKEVLER-KARAALİBÖLÜĞÜ MAHALLELERİ’NDE DÜZENLENEN İFTAR SOFRASI PROGRAMINA KATILDI

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci  Aydınlıkevler ve Karaalibölüğü Mahalleleri’nde Antakya Belediyesi’nce organize edilen İftar Sofrası programında vatandaşlarla bir araya geldi.

Antakya Belediyesi mobil sahne ve mobil mutfak aracılığı ile düzenlenen programda Aydınlıkevler ve Karaalibölüğü Mahalleleri’nde kurulan iftar sofrası programına katılan Başkan Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci vatandaşlarla tek tek ilgilenerek hallerini hatırlarını sordu.

Programda Antakya Belediyesi semazen gösterisi, mehteran bölüğü ve tasavvuf dinletisinin yanı sıra aziz şehitlerin anısına Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci katıldığı programda vatandaşlara hitap ederek şu görüşlere yer verdi; “ Bu güzel iftar sofrasında bizleri misafir ettiğiniz için şahsım ve tüm Antakya Belediyesi olarak teşekkür ediyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. İftar sofraları programımız kapsamında Antakya Belediyesi’nin meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve personellerimiz ile sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz.

Antakya Belediyesi olarak Aydınlıkevler ve Karaalibölüğü Mahalleleri’nde birçok hizmet gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şahsım, Antakya Belediyesi ve teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.”

Programa Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci’nin yanı sıra belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda mahalle sakini katılım gösterdi.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci düzenlenen programa gösterilen yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederek mahalle sakinleri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yayın Tarihi : 15 Haziran, 2017