today23.06.2018 Cumartesi
BAŞKAN KİMYECİ HD MEDYA RADYO VE HRT’NİN KONUĞU OLDU

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, HD Medya Radyo ve HRT’nin konuğu oldu. HD Medya Radyo’da Ahmet Yetişen’in, HRT’de Ali Yolcu’nun konuğu olan Başkan Kimyeci, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

15 Temmuz Destanı, Sayın Cumhurbaşkanımızın Ve 80 Milyon Aziz Milletimizin Omurgalı Duruşu Dünyaya Örnektir

15 Temmuz hain darbe kalkışmasını bir kez daha lanetliyorum. Aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle yâd ediyorum. 15 Temmuz Destani, Sn. Cumhurbaşkanımızın ve 80 milyon aziz milletimizin omurgalı duruşu dünyaya örnektir.  Yarın 20.00'de köprü meydanında toplanacağız. Milli Birlik yürüyüşle 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda (Dsi Parkı) programlar devam edecek. Aziz hemşerilerimizi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine davet ediyoruz. Etkinlik alanında demokrasi nöbetinde olacağız. Vatandaşlarımız için her türlü detay düşünüldü. Halkımızı bekliyoruz.

Hizmetlerimiz Hızla Sürüyor

Hizmetlerimiz hızla sürüyor. Daha yeşil bir Antakya için Bitki Üretim ve bakim merkezi kurduk. Hayırlı olsun. Park ve yeşil alanlarımızda en güzel mevsimlik çiçekler, çim ve bitkiler burada üretilecek. Tahtaköprü Piknik ve Mesire Alanı her gün dolup taşıyor. Ailece insanlarımız güzel vakit geçiriyor. En büyük mutluluğumuz bu. Hemşerilerimizden tek ricamız bu güzel tesisi nasıl bulmak istiyorlarsa öyle terk etmeleri. Milli servet alanlarımız zarar görmesin.

15 Temmuz Milli İrade Parkı Olarak Değiştirerek Adına Yakışır Bir Görünüme Kavuşturduk

DSİ Parkı’nın adını daha önce 15 Temmuz Milli İrade Parkı olarak değiştirdik. Adına yakışır bir görünüme kavuşturduk. Yürüme alanları, bisiklet yolları, engelli alanları, oyun grupları, özel elastik yumuşak zemin ile parkımızı yemyeşil görünüme kavuşturduk. Parkta yılların sorununu çözdük. Ücretsiz bay-bayan, engelli tuvaleti yaptık. Ayrıca güzel bir Mescid yaptık. Hayırlı olsun.

Hayır Dualarıyla Bu Dev Projeye Destek Veren Kıymetli Hemşerilerimize Teşekkür Ediyorum

Kentsel Dönüşüm projemizde hak sahiplerimizle ıslak imza süreci hızla devam ediyor. % 41 seviyesine ulaştık. % 67 olduğunda ihaleye çıkacağız Her gün halkımızı bilgilendiren Kentsel Dönüşüm toplantılarımıza hak sahiplerimizin yoğun ilgisi var. Hayır dualarıyla bu dev projeye destek veren kıymetli hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Basta Sn. Cumhurbaşkanımıza, Sn. Başbakanımıza ve projeye emeği gecen herkese şükranlarımı arz ediyorum. Ümit ediyorum ki üç ay içinde % 67'ye ulaşarak yapım ihalesi surecini başlatacağız. Şimdiden memleketimize hayırlı ve uğurlu olsun.

Hanımlar Lokali’ne Hanımlarımızın Yoğun Bir İlgisi Var

Geçtiğimiz Nisan ayında hizmete sunduğumuz Hanımlar Lokali'nden büyük bir memnuniyet var. Hanımların yoğun ilgisi söz konusu. Atatürk Caddesi Mahvel Tesislerinde bulunan lokal bünyesinde hanımlarımız için ayrıca spor alanı da oluşturduk. Step, aerobik, fitness, zumba branşlarında haftanın 6 günü hanımlarımıza hizmet veriyor. Ayrıca hanımların bir araya gelecekleri bir mekan oldu. Bu güzel tesisin tasarım ve oluşumuna özel bir önem vererek emek veren başta kıymetli eşime ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

 

 

Yayın Tarihi : 17 Temmuz, 2017