today17.07.2018 Salı
YEŞİLDAL VE KİMYECİ’DEN AKSARAY MAHALLE MUHTARI ÇETİN’E ZİYARET

 

AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal ve Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Aksaray Mahalle Muhtarı Burhan Çetin’i ziyaret etti.

Aksaray Mahallesi’ne bugüne kadar yapılan ve bundan sonraki süreçte yapılacak olan hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulunmak, mahalle sakinlerinin taleplerini dinlemek ve çözüme kavuşturmak amacıyla ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Kimyeci, Mahalle Muhtarı Burhan Çetin’in taleplerini kayıt altına aldıklarını, Sayın Milletvekili Adem Yeşildal ile birlikte çözüme kavuşturmak için gereken ne varsa yapacaklarını dile getirdi.

AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal ise “Aksaray Mahallesi sakinlerinin yaşadıkları sıkıntıları çözüme kavuşturmak, mahallemizin daha huzurlu, daha düzenli ve vatandaşlarımızın daha mutlu bir yaşam alanına kavuşmasını sağlamak amacıyla gereken tüm çalışmaları yapmak üzere muhtarımızı ziyaret ettik. AK Parti hükümeti olarak vatandaşlarımızın her türlü sorunlarını çözüme kavuşturmayı her daim ilke edindik. Bu amaçla mahalle sakinlerimizin taleplerine kulak vererek, en kısa sürede çözüme kavuşturacağız.

Antakya Belediye Başkanımız da şehrimizin 95 mahallesinde sık sık muhtarlarla bir araya gelerek taleplerini dinliyor, çözüme kavuşturmak için gayret gösteriyor. Mahallemizin sorunlarını hep birlikte çözeceğiz inşallah.” dedi.

             Ziyarete AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, Aksaray Mahallesi Muhtarı Burhan Çetin ve mahal mahalle sakinleri katıldı.

Yayın Tarihi : 07 Ağustos, 2017