today19.07.2018 Perşembe
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Bitiren Mahallesi’ni Ziyaret Etti BAŞKAN KİMYECİ: “BİTİREN MAHALLEMİZE MUHTARLIK VE TAZİYE SALONU KAZANDIRIYORUZ.”

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci muhtarlık ve taziye salonu temel atma törenine katılmak, hizmet denetimlerinde bulunmak ve mahalle sakinleri ile istişarelerde bulunmak üzere Bitiren Mahallesi’ni ziyaret etti.

Bitiren Mahallesi’ne Sathi Kaplama Asfalt Çalışması

Başkan Kimyeci Bitiren Mahallesi ziyaretinde ilk olarak Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen sathi asfalt kaplama çalışmasında denetimlerde bulundu. Denetimler esnasında Başkan Kimyeci mahalle sakinleri ile hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulundu, sohbet etti. Bitiren Mahalle sakinleri mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Kimyeci’ye teşekkürlerini iletti.

Muhtarlık Binası ve Taziye Salonu Temeli Atıldı

Başkan Kimyeci Bitiren Mahallesi’ne muhtarlık binası ve taziye salonu kazandırma noktasında yürütülen çalışmalar kapsamında temel atma törenine katıldı. Başkan Kimyeci Antakya Belediyesi olarak şehrin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet üretmeye devam ettiklerini bu kapsamda Bitiren Mahalle sakinlerinin talepleri, mahallenin ihtiyaçları ve muhtar ile yapılan görüşmeler neticesinde mahalleye Muhtarlık Binası ve Taziye salonu kazandırılma çalışmalarının başlatıldığını, mahalle sakinlerine hayırlı olmasını dilediğini belirtti. 

Mahalle Muhtarları İle İstişare

Başkan Kimyeci temel atma töreninin ardından Bitiren Mahalle Muhtarı Ahmet Düzgün ev sahipliğinde mahalle muhtarları ile bir araya gelerek taleplerini dinledi. Antakya Belediyesi’nce şehrin 95 mahallesinde yürütülen hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunan Başkan Kimyeci, mahalle muhtarlarının sıkıntılarını tek tek dinleyerek not aldı. Ziyaretin sonunda Başkan Kimyeci ve mahalle muhtarları günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yayın Tarihi : 26 Ağustos, 2017