today22.09.2018 Cumartesi
CUMHURBAŞKANLIĞI KANUNLAR VE KARARLAR BAŞKANI SUSMAZ, ANTAKYA BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

 

Cumhurbaşkanlığı Kanunlar ve Kararlar Başkanı Hakkı Susmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla 13 ilde 14 Camii’de gerçekleştirilen aşure ikramı sebebiyle şehrimizi ziyaret etti.

           Cumhurbaşkanlığı Kanunlar ve Kararlar Başkanı Susmaz, Antakya Habib-i Neccar Camii’de gerçekleştirilen aşure ikramının ardından Antakya Belediyesi’ni ziyaret etti.

           Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Kimyeci, Cumhurbaşkanlığı Kanunlar ve Kararlar Başkanı Susmaz’a Antakya Belediyesi’nin hizmetleri hakkında detaylı bilgiler sundu.

           Cumhurbaşkanlığı Kanunlar ve Kararlar Başkanı Susmaz; “ Yeni kurulan bir belediye olmanıza rağmen az zamanda tam bir belediyecilik hizmeti vermeye başlamışsınız. Proje ve hizmetlerinizle adeta Büyükşehir Belediyesi gibi çalışmışsınız. Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi gönülleri, kalpleri fetheden hizmetler yapmışsınız. Bizlere burada çok güzel misafirperverlik örneği sergilediniz. Hizmetlerinizden dolayı hem size hem de Antakya Belediyesi personellerine teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

           Başkan Kimyeci, Cumhurbaşkanlığı Kanunlar ve Kararlar Başkanı Susmaz’a “Çağlar İçinde Antakya” kitabı ve Antakya’nın yöresel ürünlerinin yer aldığı hediye takdim etti.

           Ziyarette Başkan Kimyeci’ye Belediye Başkan Yardımcıları ve Daire müdürleri eşlik etti.

           Ziyaretin ardından Belediye Binası önünde Başkan Yardımcıları ve daire müdürleri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yayın Tarihi : 04 Ekim, 2017