today22.09.2018 Cumartesi
BAŞKAN KİMYECİ VE HESOB BAŞKANI TEKSÖZ’DEN İŞ ADAMLARINA ZİYARET

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz eşliğinde iş adamlarına ziyaretlerde bulundu.

Başkan Kimyeci ve HESOB Başkanı Teksöz, Hayzaranlar Otomotiv işletmecisi Nizar Hayzaran, Yeni Sanayi Sitesi esnafı Ünal Ticaret işletmecisi Yusuf Ünal, Ender Mobilya Aksesuarları işletmecisi Erdal Baki, Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar, Tenekecioğlu Otomotiv işletmecisi M. Suat Tenekecioğlu ve Mert Otomotiv işletmecisi Bülent Mansuroğlu’nu ziyaret ettiler.

Esnafa hayırlı işler bol kazançlar dileğinde bulunan Başkan Kimyeci, esnafın en ufak ricasını her daim emir telaki ederek hizmet ürettiklerini, Antakya Belediyesi olarak şehir esnafını kalkındırmaya yönelik hizmetlere bundan sonraki süreçte de devam edeceklerini belirtti.

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ise Başkan Kimyeci’nin her daim esnafın yanında olması ve verdiği destekle kalkınmasına destek olmasından dolayı örnek olması gerektiğini, bundan dolayı kendisine çok teşekkür ettiğini belirtti.

 

Yayın Tarihi : 09 Ekim, 2017