today15.10.2018 Pazartesi
BAŞKAN KİMYECİ; “KENTSEL DÖNÜŞÜM ANTAKYA’NIN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEK”

BAŞKAN KİMYECİ; “KENTSEL DÖNÜŞÜM ANTAKYA’NIN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEK”

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye ziyaretler sürüyor. Son olarak İş Adamı Müjdat Kuseyrioğlu ve ardından AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Necat Çıplak ile eski Ayakkabı ustalarından İsmet Alahan Başkan Kimyeci’ye ziyarette bulundu.

Başkan Kimyeci İş Adamı Müjdat Kuseyrioğlu ile Kentsel Dönüşüm projesi hakkında istişarelerde bulundu. Proje ayrıntıları hakkında bilgilendirmelerde bulunan Başkan Kimyeci, Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Antakya’nın çehresini değiştireceğini belirtti.

İş Adamı Müjdat Kuseyrioğlu ise şehir genelinde yürüttüğü hizmetlerden dolayı Başkan Kimyeci’ye teşekkürlerini iletti. Kuseyrioğlu Kentsel Dönüşüm Projesi’nden çok etkilendiğini böylesine büyük bir projesinin hayata geçmesi ile Antakya’nın yepyeni bir şehir olacağına inandığını ifade etti.

AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Necat Çıplak ile eski Ayakkabı ustalarından İsmet Alahan’da Başkan Kimyeci’ye ziyaretlerinde hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulundular. Başkan Kimyeci ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, siyasetten, ekonomiye, turizmden, eğitime şehrin tüm dinamikleri ile her daim istişarelerde bulunmaya büyük önem verdiklerini ifade etti.

Yayın Tarihi : 31 Ekim, 2017