today15.10.2018 Pazartesi
BAŞKAN KİMYECİ, TÜRKİYE KUVAYİ MİLLİYE MÜCAHİTLER DERNEĞİ HATAY ŞUBESİ’NİN AÇILIŞ TÖRENİ’NE KATILDI

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Türkiye Kuvayi Milliye Mücahitler Derneği Hatay Şubesi’nin açılış törenine katıldı.

           Açılış töreninde Başkan Kimyeci şunları dile getirdi; “Türkiye Kuvayi Milliye Mücahitler Derneği Hatay Şubesi’nin başkanlarına ve üyelerine, fedakarlık içinde hizmet verdikleri için teşekkür ediyorum. Kuvayi Milliye demek; milletimizin kendisi demek. Eğer biz bugün Türkiye Cumhuriyeti’nde, bu vatan topraklarında yaşayabiliyorsak büyüklerimizin mücadelesi sayesinde yaşayabiliyoruz. Bugün bu vatan topraklarımızı bize emanet eden ve bu uğurda canlarını feda eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşları, aziz şehitlerimize minnet ve şükran duyuyoruz. Mekanları cennet olsun. Gazilerimize de şifalar diliyoruz. Eğer büyüklerimizin fedakarlıkları olmasaydı bizler bu vatan topraklarında barınamazdık. Bizim görevimiz Türkiye Cumhuriyeti Devletimizi ilelebet yaşatması için bizden sonra gelen nesillere emanet bırakmak. Hizmetlerinizden dolayı şahsım ve milletim adına sizlere teşekkür ediyorum. Türkiye Kuvayi Milliye Mücahitler Derneği Hatay Şubesi’nin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.”

             Türkiye Kuvayi Milliye Mücahitler Derneği Hatay Şubesi üyeleri; derneğin Hatay Şubesi’nin kurulması konusunda büyük destek gösterdiği için Başkan Kimyeci’ye teşekkür ettiler.

              Açılış töreninin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yayın Tarihi : 03 Kasım, 2017