today15.10.2018 Pazartesi
BAŞKAN KİMYECİ, 2. HATAY TARIM FUARI’NA KATILDI

 

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Antakya Belediyesi’nin de destekleriyle düzenlenen 2. Hatay Tarım Fuarı açılış törenine katıldı.

            Açılış töreninde Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, İl Tarım, Gıda ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Andıç ve İş Adamı Necmettin Çalışkan ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

            Antakya Belediyesi’nin de destekleriyle düzenlenen 2. Hatay Tarım Fuarı açılış törenine katılan Başkan Kimyeci, dünya nüfusunun giderek artmasıyla oluşan gıda ihtiyacının karşılanması için tarımla uğraşan çiftçilerin ve tarım konusunda hizmet veren firmaların her daim desteklenmesi gerektiğini, bu konuda elinden geldiğince destek vereceğini ifade etti. Başkan Kimyeci, 2. Hatay Tarım Fuarı’ndaki standları tek tek gezerek inceledi ve bilgi aldı. Başkan Kimyeci, ayrıca fuarda Vali Yardımcısı Mardinli ile birlikte vatandaşlara yemek ikramında bulundu.

            Açılış töreninin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.   

 

 

 

 

Yayın Tarihi : 03 Kasım, 2017