today15.10.2018 Pazartesi
HATAY MOBİLYA FUARI AÇILDI

 

HATAY MOBİLYA FUARI AÇILDI

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Mobilya Fuarı açılış törenine katıldı. Antakya’da 2. kez gerçekleştirilen Mobilya Fuarı açılış törenine Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin yanı sıra, Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,  AK Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç, Antakya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı A. Kadir Teksöz, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu Başkanı Ali Rıza Ercan, Antakya Marangozlar ve Hızarcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar, ilçe belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri,  ilgili kurum ve kuruluşların temsilcileri ile çok sayıda firma yetkilisi katıldı.

            Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci mobilya fuarı hakkında görüşlerini bildirdiği konuşmasında, yüzde yüz yerli üretim olan mobilyaların sergilendiği fuarı çok beğendiğini, emeği geçen herkesi bundan dolayı tebrik ettiğini belirtti. Başkan Kimyeci konuşmasının devamında, 5 bin metrekare kapalı alanda, 58 firmanın katılımı ile hazırlanan ve tamamı Antakya’da üretilmekte olan, mobilya üzerine her türlü ürünün sergilendiği Hatay Mobilya Fuarı’nın mutlaka görülmesi gerektiğini vurguladı.

            Başkan Kimyeci açılış töreninin ardından fuar alanında bulunan tüm stantları gezerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Yayın Tarihi : 13 Kasım, 2017