today15.12.2018 Cumartesi
BAŞKAN KİMYECİ: “YENİ YILIN SAĞLIK, BAŞARI, MUTLULUK, HUZUR, BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE GEÇMESİNİ DİLERİM.”

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, hizmet dolu bir yılı daha geride bıraktıklarını, Antakya Belediyesi ailesi olarak, 2018 yılında da Antakya’nın gelişmesine, büyümesine, güzelleşmesine dair lazım gelen ne varsa yapmaya devam edeceklerini belirtti.

2018 yılının, huzur ve mutluluk getirmesini dileyen Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci yeni yıl kutlama mesajında duygu ve düşüncelerini şöyle belirtti;

Saygıdeğer Hemşerilerim;

Hizmet dolu bir yılı daha geride bıraktık. Millet olarak yeni bir yıla daha girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

2018 yılının Antakya’mıza, Hatay’ımıza, ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Umutlarımız, hedeflerimiz doğrultusunda yeni yılda da amaç ve beklentilerimizi hizmet anlamında en iyi şekilde gerçekleştirme adına azim ve kararlılığımız sürecektir.

Antakya Belediyesi ailesi olarak, sizlerin gücünüzden güç alarak, ilçemizin sorunlarını çözmede, yeni projelerimizle Antakyamızı layık olduğuna yakışır bir ilçe haline getirmekte olan kararlılığımızı sürdüreceğimizi belirtmek isterim. Yönetim anlayışımızdaki temel ilkelerimizden “Halkın içinde olmadığı hiçbir projeye evet demeyeceğimizi” bir kez daha vurgulamak istiyorum. Yapacağımız çalışmalarda, bugüne dek olduğu gibi, Antakyalıların yararı birinci önceliğimiz olacak.

Göreve geldikten sonra, projelerimizi hayata geçirmek için önemli çalışmalarımız ve hizmetlerimiz oldu.

Şeffaf, adil, katılımcı yönetim anlayışımızı her geçen gün geliştirerek, Antakyalıların çıkarı ve yararı doğrultusunda çalışmalarımızda, çıtayı daha da yukarı taşıyacağız.

Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam şartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı yaratmaktadır. Antakya Belediyesi, halkımızın daha iyi yaşam şartlarına ulaşması için en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya devam etmiş, yatırımlar için proje çalışmalarına hız vermiştir. Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek ve emir telakki ederek, büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek, siz değerli hemşerilerimiz için yeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2018 yılının, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, başarı,   huzur ve mutluluk getirmesini, birlik beraberliğimizin daim olmasını diliyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.    

Yayın Tarihi : 02 Ocak, 2018