today15.12.2018 Cumartesi
ANTAKYA BELEDİYESİ HANIMLAR LOKALİNDE 3 OCAK ÇARŞAMBA GÜNÜ “ERGENLİK DÖNEMİNDE ÇOCUKLARIMIZLA SAĞLIKLI İLETİŞİM” ANLATILACAK

ANTAKYA BELEDİYESİ HANIMLAR LOKALİNDE 3 OCAK ÇARŞAMBA GÜNÜ

“ERGENLİK DÖNEMİNDE ÇOCUKLARIMIZLA SAĞLIKLI İLETİŞİM” ANLATILACAK

 

Antakya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde Mahfel Sosyal Tesisi’nde kurulan Hanımlar Lokali, aile danışmanlığı hizmeti ile ilgi çekmeye devam ediyor.

Her hafta farklı bir konunun işlendiği Aile Danışmanlığı seanslarında 3 Ocak 2018 Çarşamba günü “Ergenlik Döneminde Çocuklarımızla Sağlıklı İletişim” konusunun işleneceği bildirildi.

        Yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “Antakya Belediyesi Aile Danışmanlığı hizmetimiz Mahfel Sosyal Tesisi’nde tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Hanımlar Lokali bünyesinde evlilik öncesi, evlilik esnasında yaşanabilecek durumlar hakkında danışmanlık, kişisel gelişim eğitimleri konusunda, çocuk gelişimi ve eğitimi, ergenlik problemleri, ikili ilişkiler ve iletişim konularında uzman Sosyoloğumuz Sibel Hersanlıoğlu tarafından veriliyor.

Yeni yılda da hizmetlerine devam edecek olan Hanımlar Lokali, 3 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 14.00’de “Ergenlik Döneminde Çocuklarımızla Sağlıklı İletişim” konusu Aile Danışmanı Sosyolog Sibel Hersanlıoğlu tarafından anlatılacak. Tüm Antakya’lı hanımların ücretsiz olarak katılabileceği aile danışmanlığı seanslarında her hafta farklı bir konuyu işlenmeye devam edecek.”

Yayın Tarihi : 02 Ocak, 2018