today15.12.2018 Cumartesi
ANTAKYA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ ÜCRETSİZ NEY KURSU İLE YÜREKLERE DOKUNUYOR

 

Antakya Belediyesi Gençlik Merkezi, müziğinin vazgeçilmez enstrümanı ney kursu yeni döneminde de kayıt almaya başladı.

Antakya Belediyesi Gençlik Merkezi bünyesinde hizmet veren kursta, gençler çıkardığı nağmeler ile kalplere dokunan neyi üflemeyi öğrenecek. Birçok dalda 2 – 20 Ocak tarihleri arasında kurs kayıtları alan Gençlik Merkezi, Ney kursu için de aynı tarihler arasında kayıtlarına devam ediyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlara yer verildi; “Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin büyük önem verdiği sosyal belediyecilik hizmetlerimizin çatısı altında kurulan Gençlik Merkezimiz geleceğimizin teminatı gençlere yönelik hizmet üretmeye devam ediyor. Gençlik Merkezi Ney enstrümanına ilgi duyan gençlere ücretsiz eğitim vermeye yeni döneminde devam ediyor. Müziksever gençlere yönelik pek çok dalda kurslar veren Gençlik Merkezi konusunda uzman müzisyenler tarafından Ney enstrümanı, nota, üfleme teknikleri gibi temel eğitimin yanı sıra gençlerin kendilerini ifade edebilecekleri en güzel sanatlardan olan Müzik sevgisini de aşılıyor. Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren Gençlik Merkezimize çocuk, genç, yetişkin tüm Antakyalıları bekliyoruz.”

Açıklamanın devamında kurslar hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin Cebrail Mahallesi Cengiz Caddesi üzerinde bulunan Gençlik Merkezi’ni ziyaret edebilecekleri ayrıca 0326 213 03 04 numaralı telefonlardan bilgi alabilecekleri bildirildi.

Yayın Tarihi : 05 Ocak, 2018