today15.12.2018 Cumartesi
GÜNCELLENEN KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ’NDE HAK SAHİPLERİYLE İMZA SÜRECİ DEVAM EDİYOR

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Emek ve Aksaray Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde yapılan yeni değişikliklerin ardından hak sahipleri ile ıslak imzalı sözleşme imzalamaya devam ediyor.

           Başkan Kimyeci, Antakya’ya yepyeni bir görünüm kazandıracak Kentsel Dönüşüm Projesi’nde yapılan yeni değişikliklerin ardından ıslak imzalı sözleşmelerini imzalayan hak sahipleri Yılmaz Uslu, Mehmet Dinler, Cevahir Ulaş, Mirvan ve Erdal Arslan, Sibel Arslan, Sevim Karadöl, Mustafa Tüfek, Feyiz Doğru, Sabah Doğru, Şerafettin Tuna, Abdulkerim Kala, Mehmet Kaypık, Melahat Yazıcı, Hüseyin Bereket, Rağde Yıldız, Recep Ateşar ile sohbet ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

           Hak sahipleri Yılmaz Uslu, Mehmet Dinler, Cevahir Ulaş, Mirvan ve Erdal Arslan, Sibel Arslan, Sevim Karadöl, Mustafa Tüfek, Feyiz Doğru, Sabah Doğru, Şerafettin Tuna, Abdulkerim Kala, Mehmet Kaypık, Melahat Yazıcı, Hüseyin Bereket, Rağde Yıldız, Recep Ateşar, Başkan Kimyeci’ye örnek projeden dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.      

           İmza töreninde Başkan Kimyeci’ye Başkan Yardımcısı Elçin Eryetli ve İmar ve Şehircilik Müdürü Cevdet Havayıoğlu ve Kentsel Dönüşüm Müdürü Tüge Gündüz eşlik etti.

           İmza töreninin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yayın Tarihi : 10 Ocak, 2018