today17.01.2019 Perşembe
BAŞKAN KİMYECİ’DEN 2017-2018 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEMİ KUTLAMA MESAJI

BAŞKAN KİMYECİ’DEN 2017-2018 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEMİ KUTLAMA MESAJI

 

           Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı 2. dönemi nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

           Eğitim-öğretimde ikinci yarı yıla başlayan ilk ve orta öğretim öğrencilerine, öğretmenlere ve velilere yönelik olarak mesaj yayınlayan Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, eğitim ve öğretim yılının ikinci yarı yılının eğitim camiası başta olmak üzere bütün ülkemize hayırlı olması dileğinde bulunarak, öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

           Antakya Belediyesi olarak fiziki hizmetlerin yanı sıra eğitim, kültür-sanat ve sosyal faaliyetlere büyük önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, yayınladığı mesajında şunları dile getirdi:

          "Çocuklarımızın, çağın gereklerine göre yetiştirilmesi hususu, toplum olarak en fazla önem verilmesi gereken konudur. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim ve öğretim hayatında önemli bir yeri olan İlk ve orta öğretim devamı gelecek uzun bir yolun temelidir. İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir. Güçlü ve kalkınmış bir Türkiye'nin yolu da eğitimden geçmektedir.

            2017 - 2018 eğitim öğretim yılının 2. döneminin, başta öğrenci ve öğretmenlerimiz olmak üzere bütün eğitim camiamıza, velilerimize hayırlı olmasını diliyor, çocuklarımızdan hiçbir fedakârlığı esirgemeyen, her zaman onların yanında yer alan ailelerini, öğretmenlerini kutluyor, sevgili çocuklarımıza, gençlerimize başarılar diliyorum." dedi.

 

Yayın Tarihi : 05 Şubat, 2018