today17.01.2019 Perşembe
ANTAKYA BELEDİYESİ HANIMLAR LOKALİNDE 7 ŞUBAT ÇARŞAMBA GÜNÜ “EVLİLİK ” KONULU SEMİNER DÜZENLENECEK

ANTAKYA BELEDİYESİ HANIMLAR LOKALİNDE 7 ŞUBAT ÇARŞAMBA GÜNÜ

“EVLİLİK ” KONULU SEMİNER DÜZENLENECEK

 

Antakya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde Mahfel Sosyal Tesisi’nde kurulan Hanımlar Lokali, aile danışmanlığı hizmeti ile ilgi çekmeye devam ediyor.

Her hafta farklı bir konunun işlendiği Aile Danışmanlığı seanslarında 7 Şubat 2018 Çarşamba günü “Evlik ” konusunun işleneceği bildirildi.

Yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “Antakya Belediyesi Aile Danışmanlığı hizmetimiz Mahfel Sosyal Tesisi’nde tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Hanımlar Lokali bünyesinde evlilik öncesi, evlilik esnasında yaşanabilecek durumlar hakkında danışmanlık, kişisel gelişim eğitimleri konusunda, çocuk gelişimi ve eğitimi, ergenlik problemleri, ikili ilişkiler ve iletişim konularında uzman Sosyoloğumuz Sibel Hersanlıoğlu tarafından veriliyor.

Hanımlar Lokali, 7 Şubat 2018 Çarşamba günü saat 14.00’de “Aşk Evliliği Mi? Mantık Evliliği Mi?” konusu Aile Danışmanı Sosyolog Sibel Hersanlıoğlu tarafından anlatılacak. Tüm Antakya’lı hanımların ücretsiz olarak katılabileceği aile danışmanlığı seanslarında her hafta farklı bir konuyu işlenmeye devam edecek.” 

Yayın Tarihi : 06 Şubat, 2018