today18.12.2018 Salı
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci 10 Nisan Emniyet Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü ve Polis Günü’nü Kutladı

 

BAŞKAN KİMYECİ; “EMNİYET TEŞKİLATIMIZIN HER BİR ÜYESİNE MİNNET BORÇLUYUZ”

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. Yıldönümü ve 10 Nisan Polis Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Kimyeci mesajında şunlara yer verdi; “ Halkın huzuru, genel güvenlik ve asayişin temini, devletimizin bütünlüğü için, 10 Nisan Polis günü münasebeti ile fedakârca hizmet veren polisimize bir kez daha minnettar olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk Polisi, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Halkımızın duyduğu bu güveni devam ettirmek tüm polislerimizin öncelikli görevi olmalıdır. Gecesini gündüzüne katarak çalışan emniyet mensuplarımıza da halkımızın her zaman gösterdiği sevgi ve desteği devam ettirmeleri en büyük temennimizdir.

Bu düşüncelerle Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın 173. kuruluş yıldönümünü ve 10 Nisan Polis gününü kutluyor, teşkilatın her kademesinde hizmet vermiş şehit polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki fedakâr polislerimizin çalışmalarında başarılar diliyorum.”

 

Yayın Tarihi : 09 Nisan, 2018