today24.04.2019 Çarşamba
ŞEHİR GENELİNDEKİ 95 MAHALLEDE ÇÖP KONTEYNERLERİNİN BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

 

          Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelindeki 95 mahallede bulunan çöp konteynerlerinin bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor.

          Antakya Belediyesi’nden yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, şehir genelindeki 95 mahallemizde temizliğinin sağlanması ve görüntü kirliliğinin önlenmesi amacıyla fiziksel özelliklerini kaybeden veya boyanması gereken evsel katı atık çöp konteynerlerinin bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriyor. Ayrıca kullanım ömrü dolmuş olan evsel katı atık çöp konteynerleri/ fıçılar yenileriyle değiştiriliyor. Ekiplerimiz, bakım ve onarım çalışmalarını düzenli olarak sürdürmeye devam ediyor.

          Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı gezici mobil tamir ve boyama ekiplerimiz;  Kanatlı Mahallesi F. Paşa Caddesi, Odabaşı Mahallesi 52. Sokak, Akevler Mahallesi R. Tümer Paşa Caddesi ve 19. Sokak’ta eskiyen ve hijyen açısından da bakıma ihtiyacı olan evsel katı atık çöp konteynırlarına bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi.

          Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve temiz bir çevrede yaşamaları adına ilçe genelinde bulunan tüm mahallelerde aynı özeni göstererek temizlik çalışmalarına devam ediyor.”

Yayın Tarihi : 10 Nisan, 2018