today22.03.2019 Cuma
NURSEL KİMYECİ VE AK PARTİ KADIN KOLLARI’NDAN 133 ÖĞRENCİYE GİYSİ VE KIRTASİYE YARDIMI

 

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin eşi Nursel Kimyeci,  AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Durdunaz Horoz ve parti kadın kolları teşkilatı üyeleri 133 öğrenciye giysi ve kırtasiye yardımında bulundular.

Orhanlı Mahallesi’nde bulunan İffet Zübeyr Göçmen İlkokulu’na eğitim gören 133 öğrenciye giysi ve kırtasiye yardımında bulunan Nursel Kimyeci, Durdunaz Horoz ve beraberindekiler, öğrenciler ile tek tek ilgilenerek hediyelerini takdim ettiler.

Antakya Belediyesi Kardeşinle Sevgiyle Paylaş projesi kapsamında yürütülen, Kardeş Okul çalışmalarına destek olmak amacıyla yapılan bağışlardan, büyük mutluluk duyduğunu ifade eden okul idareci ve öğretmenleri, kalemliklerden dolayı Kimyeci’ye ve giysi yardımlarından dolayı da Horoz’a teşekkürlerini ilettiler.

AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Durdunaz Horoz, böylesine anlamlı çalışmalara destek olmasından dolayı Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye ve kendilerine eşlik ederek katkıda bulunan Nursel Kimyeci’ye teşekkürlerini iletti.

Nursel Kimyeci ise Antakya Belediyesi Kardeşinle Sevgiyle Paylaş projesine desteklerinden dolayı Durdunaz Horoz ve ekibine teşekkürlerini ileterek, miniklerin sevincine ortak olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

Yayın Tarihi : 11 Nisan, 2018