today18.12.2018 Salı
AK PARTİ GENEL MERKEZ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI AV. İDRİS ŞAHİN, BAŞKAN KİMYECİ’YE ZİYARETTE BULUNARAK HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEBRİK ETTİ

 

 

          Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Hatay’a gelen AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İdris Şahin ve beraberindeki heyet, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleri hazır bulundu.

         Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Kimyeci, teknik ve sosyal belediyecilik alanında Antakya Belediyesi’nce yapılan hizmetler ve faaliyetlerle ilgili AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İdris Şahin’e brifing sundu.

         AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İdris Şahin; “Gerçekten çok güzel bir sunum, kısa süre içerisinde yaptığınız hizmetleri güzel bir şekilde izah ettiniz. Antakya Belediye Başkanımız İsmail Kimyeci’yi İl Başkanlığı yaptığı dönemden itibaren tanıyoruz, çok sevdiğimiz, değer verdiğimiz, partimize olan sadakati ile Antakya Belediyesi’nde de güzel işler yaptığına şahit olduk. Bu vesileyle Başkanımızla, kıymetli çalışma arkadaşları 4 yıl içerisinde bu hizmetleri sığdıran değerli daire amirlerimizle beraber olmaktan mutluluk duyuyorum. Nazik ev sahipliğinizden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

          Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ziyaretin sonunda AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İdris Şahin ‘e “Çağlar İçinde Antakya” adlı kitabı hediye etti.

          Son olarak Antakya Belediye TV Stüdyosu’nu gezen AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İdris Şahin, Başkan Kimyeci’ye ve Antakya Belediyesi’ne yapılan örnek hizmetlerden dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

           Ziyaretin ardından heyet günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Yayın Tarihi : 16 Nisan, 2018