today18.12.2018 Salı
SPORA VE SPORCUYA VERDİĞİ DESTEKTEN DOLAYI BAŞKAN KİMYECİ’YE TEŞEKKÜR PLAKETİ

 

Hatay Tenis ve Satranç Spor Kulübü Başkanı Ali Boyar, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’yi makamında ziyaret ederek, spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Gerçekleşen ziyarette Başkan Kimyeci’ye teşekkürlerini ileten Boyar şu görüşlere yer verdi; “ 29 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında, Adana’da düzenlenen 12 yaş grubu Tenis Turnuvası’nda, Antakyalı sporcularımızdan Arif Deniz Topal finale kadar gelmeyi başararak, turnuva 2.’si oldu ve gümüş madalya ile ödüllendirildi. Demir Nedim Altunay kardeşimiz ise üçüncülük ödülü ile bizleri gururlandırarak bronz madalya aldı.

40 sporcuyu barındırdığımız kulübümüzde gençlerimizin bu başarısında sizlerin bize sağladığı maddi ve manevi desteklerin payı çok büyük. Tenis sporuna ve sporcusuna vermiş olduğunuz bu desteklerden dolayı siz değerli Antakya Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum.”

Başkan Kimyeci ise konuşmasında gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu, genç sporcuları bu önemli başarılarından dolayı tebrik ettiğini, spora ve sporcuya imkanlar çerçevesinde her daim destek olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Ziyaretin sonunda Hatay Tenis ve Satranç Spor Kulübü Başkanı Ali Boyar, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye plaket ve çiçek takdim ederek günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Yayın Tarihi : 17 Nisan, 2018