today19.01.2019 Cumartesi
ANTAKYA BELEDİYESİ HANIMLAR LOKALİ HANIMLARIN UĞRAK NOKTASI

 

 

Antakya Belediyesi tarafından Sosyal Belediyecilik hizmetleri kapsamında hizmete sunulan Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali, Antakya’lı hanımların uğrak noktası olmaya devam ediyor.

Atatürk Caddesi Mahfel Sosyal Tesisleri üzerinde bulunan Hanımlar Lokali, ücretsiz ikramları, ücretsiz diyetisyen, spor salonu, çocuk oyun alanı, mescid ve hanımların özel günlerinde kullanabileceği salonu ile yoğun talep görüyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “Hanım vatandaşlarımızın keyifli vakit geçirdikleri Hanımlar Lokalimiz, pırıl pırıl nezih ortamı, güler yüzlü personeli ile her geçen gün daha çok vatandaşımıza, ücretsiz olarak hizmet sunuyor.

Hanımlar Lokalimiz bünyesinde daha sağlıklı bir yaşam için ücretsiz spor kursu hizmetimiz devam ediyor. Konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından haftanın altı günü verilen spor hizmetimiz üçer aylık periyotlarla devam ediyor.

Vatandaşlarımızın sağlıklarına verdiğimiz önemle, ücretsiz diyetisyen hizmeti sunuyoruz. Diyetisyenimiz obezite ile mücadele konusunda hanımlarımızı bilgilendirmekle kalmıyor, aynı zamanda kişiye özel diyet programları hazırlayarak sağlıklı yaşamaları için destek oluyor.

Hanım vatandaşlarımız keyifle vakit geçirirken, minik misafirlerimiz de oyun alanında gönüllerince eğleniyorlar.”

Yayın Tarihi : 10 Mayıs, 2018