today27.06.2019 Perşembe
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI COŞKUYLA KARŞILAMAK ÜZERE TÜM VATANDAŞLARIMIZI 7 HAZİRAN PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 16.00’DA İTFAİYE MEYDANINA BEKLİYORUZ

 

 

24 Haziran günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçimine sayılı günler kala Hatay halkı ile kucaklaşmak üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Antakya’ya geliyor.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci konuyla ilgili yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi; “ Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 7 Haziran Perşembe günü saat 16.00’da Antakya İtfaiye önünde Hatay halkı ile kucaklaşacak.

Yalnızca ülkemizin değil tüm İslam coğrafyasının lideri olan, Dünya Lideri olan büyük bir değeri, Sayın Cumhurbaşkanımızı şehrimizde ağırlayacak olmak bizler için büyük bir kıvanç, bir heyecan vesilesi. Cumhurbaşkanımız 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçim mitingi sebebi ile 7 Haziran 2018 Perşembe günü saat 16.00’da şehrimize teşrif etmiş olacaklar.

Ben bu vesile ile tüm halkımızı bu önemli mitinge davet ediyorum.

Sayın Cumhurbaşkanımızın mitingde, şehrimizin geleceğine, kalkınmasına yönelik çok önemli müjdeleri olacak. Bizler de Sayın Cumhurbaşkanımızın bu önemli müjdelerini bizzat kendisinden duyabilmeleri adına, halkımızı, muhtarlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, esnafımızı, siyasi parti temsilcilerimizi davet etme konusunda büyük bir gayret gösteriyoruz.

Bundan önce Sayın Cumhurbaşkanımızı nasıl büyük bir coşku ile karşıladıysak, bu ziyaretinde de aynı coşkuyu ziyadesi ile göstermek sureti ile karşılayacağız inşallah.

Sayın Cumhurbaşkanımızın Hatay ziyareti çok büyük önem taşıyor. 24 Haziran günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçimi öncesinde seçim manifestosu, icraatları ve hedefler ile ilgili önemli açıklamalar yapacak olan Sayın Cumhurbaşkanımızı, gönül dolusu, kucak dolusu sevgi ve coşku ile karşılamak üzere tüm halkımızı 7 Haziran Perşembe günü itfaiye meydanına bekliyoruz.”

 

Yayın Tarihi : 06 Haziran, 2018