today27.06.2019 Perşembe
ANTAKYA BELEDİYESİ “TESPİT VE TANITIM EKİBİ” EV EV, KAPI KAPI DOLAŞIYOR

 

 

Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında yürüttüğü hizmetlerine bir yenisini ekleyerek, “Tespit ve Tanıtım” ekibini kurdu.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde, Kardeşinle Sevgiyle Paylaş projesine destek vermek amacıyla kurulan tespit ve tanıtım ekibi, ev ev, kapı kapı dolaşarak Antakya Belediyesi hizmetlerini vatandaşlarla paylaşmanın yanı sıra, vatandaşların ihtiyaçlarını tespit ediyor. Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre ihtiyaç sahibi vatandaşların tespit edilmesi, vatandaşların istek ve sıkıntılarının giderilmesi ve bunların yanı sıra Antakya Belediyesi hizmetleri hakkında bilgilendirmeler yapılması amacıyla kurulan ekip, şehrin 95 mahallesinde ziyaretlerde bulunuyor.

Yapılan açıklamaya göre Antakya Belediyesi’nin gerek sosyal belediyecilik gerekse teknik belediyecilik hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgilendirmelerde bulunan “Tespit ve tanıtım ekibi”, vatandaşların istek ve ihtiyaçlarını da ilgili birimlere ileterek çözüme kavuşmasında yardımcı oluyor.

Açıklamanın devamında “Tespit ve Tanıtım” ekibi tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere, Kardeşinle Sevgiyle Paylaş projesi bünyesinde mübarek Ramazan Bayramı öncesinde bayramlık giyim yardımlarının da yapıldığı belirtildi.

Yayın Tarihi : 07 Haziran, 2018