today27.06.2019 Perşembe
MİNİKLERİN GERİ DÖNÜŞÜME KATKILARI ÖRNEK OLDU

 

TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği) tarafından düzenlenen ve Antakya Belediyesi’nce de sürdürülen atık pil toplama kampanyası kapsamında okullara tahsis edilen kumbaralar eğitim – öğretim yılının sonuna gelinmesi ile toplanarak değerlendirmeye alındı. Yapılan değerlendirmeler sonucunda Antakya İlkokulu 2. ve Özel Seçkinler Temel Lisesi 3. oldu.

Antakya Belediyesi çevre denetim birimi ekipleri böyle anlamlı bir projede dereceye giren okullara yönetici, öğretmen ve öğrencilerini kutlamak amacıyla bir ziyaret gerçekleştirdi.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin selam ve tebriklerini iletmek amacıyla ziyaret gerçekleştiren Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Şener; “ Atık pillerin toplanması hususunda çevre temizliğine katkıda bulunmak amacıyla kilogramlarca atık pilleri toplayarak dereceye girmiş olmanızı tebrik ediyoruz. Değerli Belediye Başkanımız İsmail Kimyeci’nin selam ve tebriklerini iletmek amacıyla sizleri ziyaret etmiş bulunuyoruz. Bu anlamlı örnek teşkil edecek çalışmanız ve başarılarınızdan dolayı sizleri kutluyoruz.” dedi.

Şener ziyaretin sonunda dereceye giren okullara Başkan Kimyeci’nin göndermiş olduğu hediyeleri takdim etti.

Yayın Tarihi : 11 Haziran, 2018