today26.03.2019 Salı
BAŞKAN KİMYECİ’DEN MAHALLE MAHALLE TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

BAŞKAN KİMYECİ’DEN MAHALLE MAHALLE TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 24 Haziran’da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri sonrasında gerek Türkiye’de gerekse Hatay’da halkın büyük bir teveccüh göstererek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkanlık Sisteminin ilk Cumhurbaşkanı seçmesinden ve AK Parti’ye verilen desteklerden dolayı vatandaşlara teşekkür ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Başkan Kimyeci, ziyaret programları kapsamında Esentepe, Esenlik, Akevler, Bitiren, Akcurun, Mansurlu, Gökçegöz, Karaali Bölüğü ve Havuzlar Mahallelerini ziyaret ederek, başta mahalle muhtarları olmak üzere, mahalle temsilcileri ve vatandaşlara teşekkür etti.

Ziyaretler sırasında konuşan Başkan Kimyeci; “Sizlere Sayın Cumhurbaşkanımızın kucak dolusu, gönül dolusu selamlarını ve teşekkürlerini getirdik. Özellikle 24 Haziran’da yapılan seçimlerde göstermiş olduğunuz gayret ve desteklerden dolayı sizlere ayrı ayrı teşekkürlerini sunuyorlar. Ülkemiz için, devletimiz için, milletimiz için, ülkemizin kalkınmasından yana, birlik ve bütünlüğünden yana tavır alarak yüzde doksan katılım oranı ile oylarınızı vermek suretiyle sandıklara gittiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Başkan Kimyeci, ziyaretler sırasında mahalle sakinleri ile sohbet ederek yapılan hizmetler hakkında istişarelerde bulundu.

Mahalle sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyetleri ifade ettikleri konuşmalarının ardından Başkan Kimyeci’ye teşekkürlerini ileterek günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.

 

Yayın Tarihi : 07 Ağustos, 2018