today27.06.2019 Perşembe
ANTAKYA BELEDİYESİ TURNUVAYA GALİBİYETLE BAŞLADI

Şehit Polis Gülşah Güler 15 Temmuz Demokrasi Kamu Futbol Turnuvası’nda

Heyecan Devam Ediyor

ANTAKYA BELEDİYESİ TURNUVAYA GALİBİYETLE BAŞLADI

 

         Hatay Valiliği öncülüğünde, Hatay Cumhuriyet Başsavcılığı, Hatay Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü’nce düzenlenen futbol turnuvasında heyecan devam ediyor.

        15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekât Daire Başkanlığı'na yapılan saldırıda şehit düşen Özel Harekât Komiser Yardımcısı Hataylı Şehit Polis Gülşah Güler adına düzenlenen ‘15 Temmuz Demokrasi Kamu Futbol Turnuvası’ birbirinden zevkli ve heyecanlı maçlara sahne oluyor.

        Birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının pekiştiği turnuvada 16 resmi kurumun takımları 3 grupta mücadele ediyor.

        8 Ekim Pazartesi günü Antakya Nazım Koka sahasında oynanan maçta Antakya Belediyesi grupta oynadığı ilk maçında, Mustafa Kemal Üniversitesi’ni 2-1 yenerek turnuvaya galibiyetle başladı.

        Zevkli ve çekişmeli geçen müsabakada Antakya Belediyesi Alper’in ayağından bir de penaltı atışından yararlanamadı.

        Mücadeleyi bırakmayan Antakya Belediyesi futbol takımı, 1-0 geriye düştüğü maçta önce beraberliği yakaladı ve son dakikada attığı golle maçı 2-1 kazanmayı başardı.

        Karşılaşmada Antakya Belediyesi’nin her iki golü de 56 ve 70. dakikalarda İsmail Karagön’ün ayağından geldi.

        Antakya Belediyesi böylelikle grupta oynadığı ilk maçında 3 puanı alarak turnuvaya galibiyetle başladı.

        Karşılaşma öncesi, esnası ve sonrasında Antakya Belediyesi ve MKÜ futbolcuları, idarecileri ve taraftarları birlik ve beraberlik görüntüsü sergileyerek 15 Temmuz ruhunu yaşatan dostluk mesajları verdiler ve tüm 15 Temmuz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla andılar.

        Antakya Belediyesi takımı grupta bir sonraki müsabakasını 22 Ekim Pazartesi akşamı saat 21.00’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Antakya Nazım Koka Futbol sahasında yapacak.

Yayın Tarihi : 09 Ekim, 2018