today22.02.2019 Cuma
BAŞKAN KİMYECİ, OVAKENT MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN KİMYECİ, OVAKENT MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

 

          Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Ovakent Mahallesi’ni ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

          Ziyarette Başkan Kimyeci’ye AK Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, Belediye Başkan Yardımcıları, Daire Müdürleri, Ovakent Mahalle Muhtarı, mahalle temsilcileri ve mahalle sakinleri eşlik etti.

         Ovakent Mahallesi sakinlerinin vatandaşlık konusunda yaşadıkları sıkıntının çözüme kavuştuğu müjdesini veren Başkan Kimyeci; “Türk Milleti bugüne kadar öyle badireler atlattı ki, Allah’ın izniyle, milletimizin duasıyla tüm bu badireler geride kaldı. Darbe kalkışmaları, e-muhtıralar, tankların yürütmesi, bu millete diz çöktürmedi, Allah’ın izniyle de çöktüremeyecek. Sayın Cumhurbaşkanımız, gücünü milletinden alarak İslam Birliği’ni tesis etmek, Türk Birliği’ni tesis etmek ve mazlumlara karşı onurlu bir duruş sergiliyor. Bulunduğu her yerde dünya yönetim sistemindeki çarpıklıkları en gür sesle dile getiriyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın şehrimize, ülkemize, dünyadaki tüm çarpıklıklara nizam getirmesini diliyorum. Ülkemizin birliği ve bütünlüğü için, devletimizin bekası için, bayrağımızın her yerde dalgalanması için gösterdiğiniz ilgi ve destek için şükranlarımı sunuyorum. Bizi biz yapan bu değerlerden asla vazgeçmememiz lazım. Ovakent Mahallesi sakinlerinin temel bir sıkıntısı vardı. Özellikle ikamet konusunda Sayın Cumhurbaşkanımızın bilgisi dahilinde Sayın İçişleri Bakanımızın onayıyla arzu edilen şu anda Özbek kökenli ancak Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde burayı vatan kabul eden ve bu vatan topraklarında Türkiye’nin bir ferdi olmayı kalbine nakşeden ve bu arzusunu dile getiren 1884 kardeşimiz artık Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olacak. Hayırlı ve mübarek olsun.  Bizlere bu sevinci yaşatan çok değerli Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın İçişleri Bakanımıza, değerli milletvekillerimize, teşkilatımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Her günümüz bugünkü gibi bayram tadında olsun, bize bu heyecanı, bu gururu yaşattığınız için sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum, birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun.” dedi.

        Ovakent Mahallesi sakinleri, vatandaşlık konusunda yaşadıkları sıkıntının çözüme kavuşturulması için gösterdiği ilgi ve destekten dolayı Başkan Kimyeci’ye teşekkür ettiler.

        Ovakent Mahalle Muhtarı Bereket Kurt ve mahalle sakinleri Başkan Kimyeci’ye ve AK Parti Antakya İlçe Başkanı Alpaslan’a yöresel kıyafet hediye ettiler.

Ovakent Mahallesi Spor Kulübü Ziyareti

        Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve AK Parti Antakya İlçe Başkanı Alpaslan, Ovakent Mahallesi Spor Kulübü’nü ziyaret ederek güreş antremanı yapan sporcularla bir araya geldi.

        Sporcuların antremanını izleyen Başkan Kimyeci ve AK Parti Antakya İlçe Başkanı Alpaslan, sporculara başarılar diledi.

        Programın ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Yayın Tarihi : 09 Ekim, 2018