today25.05.2019 Cumartesi
ANTAKYA BELEDİYESİ BAYAN VOLEYBOL TAKIMI, ELAZIĞ POLİS GÜCÜ’NÜ 3-0 MAĞLUP ETTİ

ANTAKYA BELEDİYESİ BAYAN VOLEYBOL TAKIMI, ELAZIĞ POLİS GÜCÜ’NÜ 3-0 MAĞLUP ETTİ

 

         Antakya Belediyesi Bayan Voleybol takımı, hafta sonu Antakya’da oynanan Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 2. Lig 6. Grup turnuvalarının 5. Maçında Elazığ Polis Gücü’nü 3-0 mağlup etti.    

         Antakya Belediyesi Bayan Voleybol takımı antrenörleri Sait Yiğitbaşı ve Orhan Cepheci müsabaka ile ilgili yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi 6. Grupta mücadele eden Antakya Belediyesi Bayan Voleybol Takımımız hafta sonu oynadığı maçta güçlü rakibi Elazığ Polisgücü’nü 3-0 mağlup etti. Temsilcimiz ilk seti 27-25 ikinci seti 25-21 ve üçüncü seti 25-22 kazanarak ligdeki 5.maçından da set vermeden galip ayrılarak liderliğini sürdürdü.

         Namağlup ve lider bir şekilde yoluna devam eden ve ligin 6. haftasında Gaziantep Kamil Ocak Spor Salonu’nda 9 Şubat Pazar günü saat 13.30’da güçlü rakibi Merinos Spor Kulübü ile oynayacak olan ekibimiz bu maçtan da galip ayrılarak liderliğini devam ettirmek istiyor. Antakya Belediyesi Bayan Voleybol Takımımızın oynayacağı bu maça tüm sporseverleri ve hemşehrilerimizi davet ediyoruz."

Yayın Tarihi : 03 Aralık, 2018