today15.12.2019 Pazar
ANTAKYA BELEDİYESİ SOSYAL MEDYA HESAPLARI İLE VATANDAŞLARA BİLGİLENDİRMELERDE BULUNUYOR

ANTAKYA BELEDİYESİ SOSYAL MEDYA HESAPLARI İLE VATANDAŞLARA BİLGİLENDİRMELERDE BULUNUYOR

 

Antakya Belediyesi yürüttüğü hizmetler hakkında vatandaşları sık sık bilgilendirme konusunda hassasiyet gösteriyor. Bu kapsamda gerek Başkan Yılmaz’ın gerekse belediye birimlerinin günlük hizmetleri hakkında anlık paylaşımları ile vatandaşlara sosyal medya hesapları üzerinden bilgilendirmelerde bulunuluyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre Antakya Belediyesi birimler tarafından yapılan hizmetleri, yayınlanan basın bültenlerini ve yapılacak olan etkinliklerin duyurularını çağımızın en hızlı iletişim aracı olan sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşlara anlık olarak iletiyor. Bu kapsamda başta Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın bir gün içerisinde yapmış olduğu toplantı, ziyaret ve hizmetlerle ilgili bilgilendirmeler sunulan twitter @izzettinylmz , facebook @izzettinyilmaztr ve instagram @izzettinyilmaztr hesapları hizmet verirken, Antakya Belediyesi’nin tüm birimlerinin hizmetlerini, etkinlik duyurularını aktaran twitter @antakyabld ve facebook @antakyabld hesapları aktif olarak vatandaşlara bilgilendirmelerde bulunuyor.

            Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Hizmetleri Artık Sosyal Medyada

            Antakya Belediyesi resmi Facebook sayfalarına iki yenisini ekleyerek vatandaşlara daha hızlı ulaşma konusunda çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu kapsamda belediyeye ait kültür, sanat, spor, eğitim alanlarında ücretsiz kurs hizmetleri hakkında duyurular, bilgilendirme ve fotoğraflar yeni hizmete giren “Antakya Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi” ve “Antakya Belediyesi Eğitim Birimi @antbelegtbrm” facebook hesapları üzerinden yapılacak. Söz konusu hesaplar üzerinden vatandaşlar kursların kayıt dönemleri ve devam eden kurslar hakkında bilgilere ulaşabilecek.

 

 

Yayın Tarihi : 01 Ağustos, 2019